BÜYÜK BOYUTLU VE AĞIR YÜKLERİN TAŞINMASI

Emea Global, ev aletlerinin uluslararası taşınması için gerekli tüm lojistik ve ulaştırma hizmetleri gösteriyor. Son zamanlarda, ev eşyaları ve elektronik pazarı istikrarlı büyüme kaydetti. Uzmanlara göre, yüksek teknoloji piyasasının (ses ve görsel elektroniği, büyük ev eşyaları, ofis ve telekomünikasyon araçları, bilgisayar malzemeleri) cirosu geçen yıla nazaran yüze 3-15 oranında arttı.

Yüksek teknoloji ürünlerine talebin artması ve piyasanın istikrarlaşması, ortalama tüketicinin ekonomik durumunun azalması ve olumlu tüketici beklentilerinin oluşması ile açıklanıyor. Elektronik eşya taşımacılığına olan talep de bu nedenle arttı. Emea Global müşterilerine, piyasanın durumuna bağlı olmaksızın elektronik eşya ve büyük ev eşyalarının taşınması işinde yardımcı oluyor. Şirketimiz, farklı araç türleriyle Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Baltık, Balkan, Doğu ve Orta Asya ülkelerine yük taşımacılığı işlerini organize ediyor.

Deneyimli çalışanlarımız, müşterinin istekleri ve yükün özelliğini dikkate alarak en uygun ulaşım rotasını belirliyor ve ev aletlerinin taşınma maliyetini hesaplıyor. Her bir ev aleti taşımacılığında maliyet bireysel olarak hesaplanıyor. Maliyet, yükün hacmi, taşıma rotası, yükleme-boşaltma işlerinin teknik özellikleri gibi çeşitli etkenlere göre belirleniyor. Emea Global, ulaştırma adresi neresi olursa olsun, teslimatı kararlaştırılan sürede gerçekleştiriyor. Uluslararası nakliyat şirketleriyle verimli işbirliğimiz sayesinde esnek fiyat politikası uyguluyor.